Kedi Viral Enfeksiyon ?

asl12

Arkadaşlar sokak kedimiz viral enfeksiyon olmuş bugun veterinere goturduk 5 gün kalacağını söyledi fakat yüzde elli şansı var dedi daha yeni doğurdu bebekleri de bir yandan emiyor hala onlara da geçmiş virüs iyileşir mi ya ölür mü 🥺

3 CEVAP

aslihan_e

Kan testi yaptı mı? Yani gençlik hastalığı mı çıktı kedi? Yoksa şansına hangisi çıkarsa mı diyor?

Superisi814

Viral enfeksiyonun tam tanımı nedir ?
Fip mi , ne biliyim üst solunum yolu enfeksiyonu mu, nedir bilmiyoruz. Kuvvetle muhtemel ki hekim durumun hassasiyetini anlatmak istemiştir.Eğer tedavi görüyorsa, evet iyilesebilir.Yavrulara da geçmiş olma ihtimali yüksek .Hekim onları da muayane edip tam teşhis koymalı.

sahraxfittiko

umarım iyileşir. Geçmiş olsun