Üzerindeyken Kırılır Mı?

Merviiiss

Arkadaşlar 1 haftalığına ablama geldik bu cam masanın üzerinde yatmayı çok sevdi. Gün içerisinde bazen gezmeye çıkıyoruz biz evde yokken kırılır mı acaba? Kedim 4 kg

4 CEVAP

Keyfimbilir

Koltuk dururken niye olmadık yerlere tünerler ki 🤦‍♀️ cam tehlike yaratabilir siz evde yokken odayı kapatın veya üstüne yatmaması için birşeyler koyun bence.

esmaaa1

Kırılmaz ama dikkatli olmakta fayda var

Gamzecs

camın kalınlığı veya inceliğine bağlı bir durum ama yine de bence izin vermeyin

BiciriginAnnesi

Camın kalınlığına ve inceliğine bağlı ,camın üstünde yatmasına izin vermezseniz daha iyi olur ne olur ne olmaz