Kedimi Kısırlaştıracağım

hazzal9

2 hafta sonra izmir bucaya geliyorum. ve kedimi kısırlaştıracağım. kedim dişi o yüzden güvenilir bir veteriner önerisi arıyorum?

3 CEVAP

hazzal9

yo özel değil hatta mükemmel ilgi ile yaptılar. çok sağlıklı şuan,dişi kedi olduğu için korkuyordum. çok şükür ilgili ve alanında başarılı veterinerlere denk geldik. izmir bucada işçievleri yokuşunda LOTUS veteriner.

bsecnl

çeşmede tanıdıgım var kısırlaştırmadıysanız yardımcı olabilirim

hazzal9

yaptırdım teşekkür ederim :)