Kedim 4 Aylık 2 Veya 3 Ay Sonra Çifleştirmeyi Düşünüyorum Başka Düşünen Varsa Yazsın

Gomen

Kedime talip arıyorum

3 CEVAP

ursaminor

Daha gelişimi tamamlanmamış bir yavruyu çiftleştirmeyi düşünmeyin. Kendisi büyümeden anne olmasına sakın neden olmayın.
Sokaktan kurtarıp evde birlikte yaşanma nedenlerinden biri de zaten erken doğumu önlemek değil mi?
Daha kendi çocukken anne olmamalı hiçbir canlı.

martha

tekir kediyi çiftleştirdikten sonra yavrularının hepsine sahip bulmayı nasıl düşünüyorsunuz acaba?

iremnart

Kedinizi 1 buçuk yaşından önce çiftleştirmeniz hem kediniz hem de yavrular için oldukça sağlıksız. Çiftleştirmek için bekleyin lütfen.