Kedim Çişini Kum Kutusunun Önüne Yapıyor Ama Büyğk Tuvaletini Kum Kutusuna Yapıyor

6 yaşındaki kedim 2 yaşındaki kedimle çok kavga ediyor küçük olan onu korkutuyor sanırım ona göz dağı vermek için çişini dışarı yapıyor bu huyunu nasıl geçirebilirim çişini yaptığı yeri sirkeyle falan silsem vazgeçer mi

2 CEVAP

GzdeAkbuz

Kısaca burası benim bölgem diye işaret koyuyor anladığım kadarıyla imkanınız varsa tuvaletlerini ayırın derim gerçi kesin sonuç alamayabilirsiniz öteki yine orasınıda işgal edebilir kedilerinizin birlikte yaşamaya alışması gerek bir şekilde birinin üstüne yattığı örtüyü falan ötekinin yanına koyun ilk baş anlaşamadiklari icin kokuya sinirlenip örtüyü ısırıp tokatlar ama geri karşılık alamaya alamaya siniri azalicaktir bu islemi yaparken kedileri ayrı odalarda tutun daha iyi olacaktır hep ötekinin kokusuna maruz kalsın uzunca bir süre mümkünse

çok teşekkür ederim, evet aynen dediğiniz gibi bölgesini koruyor. önerinizi yapacağım