Acana Mamalar Hakkında

irembilgin

Şuan 4 aylık maltese yavrum zorla da olsa proplan sensitive skin somonlu mama tüketiyor. Bu paket bitince Acana'ya geçiş yapacağım ama asıl aklıma takılan şu ki, normalde acana heritage small breed puppy alacaktım fakat acananın internet sitesinde Regionals serisi için tüm ırk ve yaşlar için uygundur yazıyor. Siz yavru köpeğinize bu serideki mamalardan verdiniz mi? ve mamanın taneleri çok iri mi ? şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum

2 CEVAP

EceSircan

mama taneleri iri ama bizim için iyi bir şeydi bu kızım çiğnemeden yutuyodu şimdi mecbur kalıp çiğniyor, ama 4 ay daha çok küçük bence heritage small beed puppy almanızda fayda var bizde öyle yapıyoruz şimdi 7 aylık bebeğimiz.

irembilgin

Çok teşekkür ederim cevabınız için :)