Kedi Kumu Önerisi

Nrynrynry

Kedimde kronik bronşit var. Proline kedi kumu kullanıyorum fazla tozutuyor, çam peleti dışında az tozutan kedi kumu önerisi olan var mı?

10 CEVAP

Denizygt

Ben de çam peleti kullanıyordum ama bir sürü marka denememe rağmen onlarda kaliteyi bi zaman sonra bozdu ve toz olayı kızımı rahatsız etmeye başlamıştı. Şuan bastet ve olivacat markasını yarı yarıya karıştırarak kullanıyorum hesaplı olması açısından ikiside hiç tozutmuyor ve topaklanmasıda çok iyi tavsiye ederim sizede.

erykcl

Yani hiç tozutmayan silikalar var veya çok pahalı olan bentonitler kalanlar tozutuyor maalesef, belki iri taneli denenebilir sanırım eczacibasinin vardı ondan.

amillaaa

Olivacat deneyebilirsiniz bence de, ben denedim ve özellikle toz konusunda memnunum.

Ever clean kullananlar çok memnun bence bir deneyin

KediLana

Çam peleti hala düşünüyorsanız lavimo marka. Yani bence en acar olan çam peleti her konuda. Ayrıca pro yine çok iyi bence ama tozutmayan kum görmedim

Balimlilac

Bastet kum tozsuz ve iyi topaklanıyor. Deneyebilirsiniz.

Palyaco

Biopet aktive aktif karbonlu

ben yaklaşık 2 aydır çam peleti kullanıyorum ve bu üründe herhangi bir yapışma, tozma gibi durum mevcut değil. mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

ozge1985

Bastet asla tozutmuyor, tavsiye ederim çok güzel

Nrynrynry

Çok teşekkür ederim herkese