Kedi Mama Saklama Fikirleri

salihaondag8

Arkadaşlar 1.50 kilo kedime mama alıyorum aynı kendi orjinal paketteki sakliyorsunuz siz bayatlamamasi için ne önerirsiniz birde günlük yiyeceği mamayi yemediginde geri paketemi bosaltiyorsunuz nasıl yapıyorsunuz onu

17 CEVAP

KediLana

salihaondag8 merhaba sizin için yarım saat ayırıp sorunuzu cevapladım ama yazdığım şeyleri tekrar sormuşsunuz yani boşu boşuna yazmış oldum. En azınran teşekkür edebilirdiniz bu da böyle bir görgü kuralı oluyor. 😊

TATA4242

Yoğurt kabı en makul çözüm yolu.Yogurt yemeyen yoktur heralde :)