Köpeğime Köpek Saldırdı Ve Artık Eskisi Gibi Davranmıyor

halimcek

Evet köpeğime dün iki büyük köpek saldırdı bir kaç yerinede yarası var veterinere götürdük dikiş attırdık şuan da artık hiç birşey yemiyor sadece su içiyor ve gözümün içine masum masum bakıyor onun için yapabileceğim bir şey olmalı nolursunuz bir tavsiye verin

5 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Çok geçmiş olsun.
Başıma geldi, bir kaç defa..
Köpeğinize ilgiyi ve şefkati artırın.
Dün olmuş bugün hala bir şey yemiyor olması iyi değil.Soz de bilirsiniz operasyon ardından örneğin yaş mama veriliyor, bünyesini toparladım diye..Siz de yaş mama alın, kendiniz pişirin, kuru mama yerine.
Biraz zaman gerekmekte ..Bu süreç içerisinde, sizin tutumunuz da epey önemli.

esmaaa1

Korkmuş olabilir onu bolca sevin

halimcek

Çok teşekkür ederim dün akşam bişeler yemişti aslında fakat sabah geri çıkardı. Su içiyor bi süre sonra içtiği suyu da çıkarıyor.

Superisi814

Bu iyiye işaret değil, içtiği suyu bile çıkartması.Bazen iğne filan yapıldığında ağır geliyor, o zamanlarda görülebiliyor.Lutfen veterinerin ile bağlantıya geçin.

Sinemtopcu

Kan tahlili yaptırmanızı öneririm enfeksiyon artmış olabilir