Kopegime Ev Yapimi Mama Hazirlama

fatih15

Simdi arkadaslar 2tane cane corso var bizde mama aliyoruz biri yiyo biri yemiyo mecbur mama almiyoruz kopekler 15.5 aylik biri 50kilo ustu digeri hastalik gecirdi ustuste kucuk kaldi 38kilo falan simdi ben bunlara bombastik yiyecek hazirliyorum sizce iyi olurmu iyi okuyun simdi 6tane ekmek bazilari tam bugday ekmegi minik minik parcalara boluyorun sonra haslanmis tavuk suyunu bolca ekliyorum sonra 2 buyuk bardak ayran ekliyorum (ev yapimi ayran) sonra 3l4tane yumurta kiriyorum sonra ishal olmasinlar diye 1 buyuk patates ve havuc atiyorum haslanmis ve en son iştah acsin diye bir tutam karabiber ekliyorum iyice karistiriyorum onlerine dokuyorum severek yiyolar sizce iyimidir

5 CEVAP

SelinTuksal

Asla ve asla iyi değil. Neden araştırmadan hazırladınız ki :/ ben size bir mama tarifi vereyim.
1 kilo kıyma
1tavuk
1 kilo balık
1 kilo ıspanak
1 kilo havuç
1 kilo patates
Yarım kilo balkabağı
9 yumurta
Yarım paket makarna (400 gr kadar)
Biraz Bezelye
Peynir

Balık, kıyma ve tavuğu pişirin. Sonra bezelye, ıspanak, havuç ve patatesi haşlayın. Yumurtaları da haşlayın (kaysı kıvamı iyidir.). Makarnayı azıcıcık yağ ve çok minik tuzla pişirin. Sonra balkabağı ve peynir ile birlikte hepsini karıştırın.

Feronia

Bana mesaj atabilir misiniz

Merhabalar, Evde kedi ve köpekler için mama tarifimi daha önce paylaşmıştım buradan izleyip yapabilirsiniz. Bol vitaminli bol içerikli muhteşem bir karışım.

https://www.youtube.com/watch?v=HQG4vPELzMs

martha

ben mi göremedim yoksa içinde hiç et yok mu?