Orta Seviye Fiyat Performans Kum Önerisi (Anket)

Gnfln

Anket

ProLine
(12 oy)
Reflex aktif karbonlu
(15 oy)
Vancat
(21 oy)
Sanicat
(8 oy)
Toplam (56 oy)

Merhaba şuanda kullandığım kum aşırı parçalanma yapıyor çok kalitesiz, ilk sahiplendiğim zaman bilgim yokken almıştım. Şimdi düzgün bir kuma geçmek istiyorum bütçem çok yukarıda değil. Reflex yeşil kutu aktif karbonlu biraz daha öneriliyor gibi ama proline en çok satanlar arasında. van cat'i de forumda çok okudum hala kararsızım. Önerilerinizi, kullanım deneyimlerinizi alabilirsem güzel olur. Teşekkürler şimdiden

19 CEVAP

aycylmz

Prolineın birçok çeşidini kullandım övüldüğü kadar iyi bir kum değil. Proline extra diğer çeşitlerine göre bir tık daha iyiydi. Reflex ve vancat aktif karbonlu prolinea göre çok daha iyi. Sanicat hiç kullanmadığım için yorum yapamıyorum onun hakkında.

KravatliKedi

Pro line berbat bir marka orta segment bence lindo Cat derim

Gnfln

vancat siparişi verdim anketten ve yorumlardan yola çıkarak. Deneyimlerimi yazarım yine ilgili konu görürsem.

KimJeongguk

Kesinlikle Vancat aktif karbonlu. 1.5 yıldır kullanıyoruz koku 0 topaklanma harika sadece biraz tozutuyor o kadar.

gabomb

sandy ya da bastet

Nevalim

Proline 4paket falan bitirdim fena değildi ama son 2 pakette çamurlaşıyor, doğru dürüst topaklanmiyor,paketlerde kalite farkı bile var,su kum işini cozemedik bı turlu

esmaaa1

Pro line güzel değil. Topaklanması ve koku önlenmesini ben beğenmedim. Diğer markaları kullanmadım fakat şuan Lindocat kullanıyorum. Ben memnun kaldım

TATA4242

Enjoy kum baya iyi gibi ucuz diye aldım fazla tozumasi var ama idrarı beton gibi yapıyor.

ZemGi

Mır mır kum kullanıyorum cok memnunum, vancat den gecıs yaptık MırMır'a..
Koku yok, topaklanmada süper denemenızı tavsiye ederim

fcylan

ankete sunulan tüm kumları denedim, hiçbirinden memnun kalmadım, hala yeni kumlar deniyorum. Ben tozutmaya çok hassas olduğum için sevemedim.

Gnfln

Vancat 2li paket almıştım, kullanım deneyimlerimi aktarmam gerekirse, kakanın çok fazlaca parçalandığını söyleyebilirim. kürekle alırken ufak ufak parçalara bölünüyor ve kum içerisine dağılıyor (kürekle alınamayacak kadar küçük parçalar). Şimdi yine farklı bir kum denemek istiyorum. Sanırım proline deneyeceğim ama yine kararsızım.

Balimlilac

vancat çamurlaşıyor ve aşırı tozlu. Temizlerken hapşırıyorum ve öksürüyorum, küçücük kedinin ciğerini düşünemiyorum bile. Bastet ten çok memnun kaldım ondan devam edeceğim.

Suraemir

Quik kullandım ben memnun kaldım kum az olunca toparlanma sorunu oluyor yeteri kadar doldurursan problem olmuyor

Gnfln

Proline denedim, kullandigim en kötü kumdu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sadece çiş tutmada iyiydi, bunun dışında koku konusunda gordugum en kotusuydu. Bir de 2 tane alip kargo gelmeyince 2 tane daha aldigim icin 4 paket bitene kadar neler cektim (kedim paketleri parcaladigindan ilk hafta iade de edemedim😀). Şimdi de reflex denemek istiyorum fakat fiyatlari biraz pahalanmis gibi, vancat'e tekrar donme ihtimalim de var. Kum konusunda cok ucuza kaçırmaması gerektiğini proline ile anladim

gece18

Vancat tozutuyor. Reflex yesil kutudan memnun olanlar var kullanmadım. Şu zamana kadar en memnun kaldıklarım bastet.