Kedim İki Gündür Mama Yemiyor

İki gün önce bir kaç gün arayla farkında olmadan iki defa yaş mama vermişiz . Aradan bir kaç gün geçti kuru mama yemesi azaldı . İki gündür ne yaş mama ne de kuru mama yemiyor . Bu gün iki farklı kuru mama ve yaş mama koyduk yemedi . Bu durumu yaşan var mı veya bilgisi olan var mı ? ( birilerine danıştık. İp falan yutmuş olabilir dediler böyle bir şey olursa eğer nasıl anlaşılıyor )

1 CEVAP

amillaaa

Yaş mamayla alakası yok gibi duruyor.
Evet ip yutmuş olabilir. Benim bir arkadaşımın kedisi öyle bir süre tuvalete gitmemiş, yemek yememiş vs. Ayrıca öğürme hareketleri yapıyordu, kusmaya çalışıyordu. En son su da içemez olunca veterinere götürmüşler, ip yuttuğu anlaşılmış. Ameliyatla alınması gerekti. Röntgen çekilince anlaşılması gerekir, veterinere danışmanızı tavsiye ederim.