Kedimizi Gondermemiz Sartmi???

ozge_pamuk

Kizimda alerjik bir saglik sorunu çıktı.doktorumuz evde hayvan bulundurmayin dedi.bırakmak istemiyoruz.sonuçta o da ailemizin bır ferdi.başka çözümü yok mu bunun???

4 CEVAP

PetlebiAlisveris

geçmiş olsun, tam olarak neye alerjisi var acaba, bir de alerjik tepkisi nedir ? ben art arda hapşırıyorum meselar ancak basit 1-2 ilaç içerek bundan kurtulabiliyorum. elbette alerjilerin boyutu ve ve önemi farklı olabilir. bir veterinere ve belki başka bir doktora danışmanız iyi olabilir.

ozge_pamuk

Danistim onlar da önermiyor öksürük krizi geçiriyor kızım sürekli.alerjik astım...keşke hapsirsa :(

Busenk

Bir arkadaşım ileri bir astım fakat kedisinden vazgeçmiyor.. Doktoru ömründen 5 yılı kesin götürüyorsun demişti. Krizler geçirsede pek umrunda değil..Tabiki kızınızı yoracak ama :(

Cinar

Çevrenizde allerjisi olmayan bir yakınınız kabul ederse kediyi ona verin. Hatta mama ve aşı konusunda maddi olarak destek vermeniz olumlu cevap alma şansınızı arttıracaktır. Böylece hem kedi güvenli bir yerde olur sizin içiniz rahat eder hem de siz ve kızınız ara ara ziyaret edip hasret giderirsiniz.