Durum Acil!!!!

Nurbaran

Kedim 4 aylık. İnternetten mama sipariş ettim ama henüz gelmedi ve evdeki maması da bitti.. Sipariş gelene kadar evde ne verebilirim ?

8 CEVAP

Mirabella

Yumurta sarısı,yoğurt,süt 3/1 i su karıştırıp.tavuk ciğeri,balık,tavuk pişmiş olarak

Mirabella

Bal verin tarçınlı bal.enjektöre çekip ağzının kenarından tabiki iğnesiz olarak .0.3 Çekin enjektöre verin.isali keser

Mirabella

İsal e sebep olan belkide sizin mamanız 1 haftadır isal kesilmediyse bir sebebi var demekki

Mirabella

Hayır sıkıntı olmaz yağlı olmasın haşlayın tavuğu balığı verin yesin

pisicikpisicik

haşlanmış tavuğun beyaz göğüsetini verin,derisini vermeyin,isali tetikler,haşlanmış pirinç de iyi olur,beyaz peynir,yoğurtda verilebilir

Nurbaran

1 hafta gibi bir süredir ishali var ve veterinerimiz kesinlikle mama dışında bişey vermeyin dedi pişmiş tavuk balık vb.şeyler versem bi sıkıntı olur mu?

Nurbaran

Tamam teşekkür ederim

Nurbaran

Teşekkür ederim yardımlarınız için :)