Keppra Kullananlar

Arkadaşlar merhaba, keppra kullananlar var mı? Kullanmaniza rağmen kedinizin kriz geçirdiği oldu mu ?

2 CEVAP

GzdeAkbuz

Kediniz epilepsi(sara) hastasımı o ilaç hayvanlaradamı veriliyormuş insan ilacı olan krizleri önlemek için zaten kullanılmadımı kriz geçirir hepten yok edemiyor ilacın da sınırı var nöbetleri en aza indirme görevi görüyor bir nevi krizin riskini ve süresini beyine etkisini azaltır ama yinede gözlemlemeniz lazım umarım anlatabilmişimdir geçmiş olsun zor bir rahatsızlık

Kedim hidrosefali hastası. Buna bağlı olarak nöbet geçiriyor. Şubat ayından beri kullanıyoruz bu ilacı. Şubattan beri ilk defa bugün kriz geçirdi. Tekrardan götüreceğiz fakat fakülte sadece tedavi edebiliyor. Normal veterinerler ilgilenemiyor bu hastalıkla. Fakülte doktoru da çok yoğun diye randebu vermiyor. Ne yapacağımızı şaşırdık