Oglum Hizli Mi Nefes Alip Veriyor Arkadaslar ?

dilex

Arkadaslar herkese merhabalar,2.5 aylik bi kedim var uyurken farkettim de sanki hizli nefes alip veriyor gibi?sanirim video yuklenmiyor ? Nefes alip vermesinin belli bi olcusu var midir ? Tesekkurler

4 CEVAP

yasminackz

Ilk kedi sahiplendigim zamanlar bende oyle dusunuyordum ama ogrendim ki kediler insanlardan 2 kat daha hızlıi nefes alio veriyormus biliyormusunuz bilmiyorum ama bilginize :)

kedicigim1054

Belki rüya goruyodur diye öyle olyodur birde kediler hızlı nefes aldıklarında ağızları açık oluyor

dilex

Bnde yeni sahiplendim :) ogrenmis oldum tesekkurler :)

zeynepgurgen

Aşıya gittiğinizde bu konuyu veterinerinize danışın. Umarım size hızlı gibi geliyordur. Çünkü normalden hızlı nefes alıp veriş astımın en büyük belirtisidir. Danışırsanız içiniz rahat etmiş olur.