O Bidik Mi?

yasminackz

Anket

Bidikdan küçük duruyor
(0 oy)
O olma ihtimali yüksek
(20 oy)
Kesinlikle o değil
(1 oy)
Toplam (21 oy)

Bazi arkadaşlar bilir bidigim aylar once kayboldu birdahada bulamadim cok cabaladim ama bulamadim bir tanidigim bugun bir yere hapsedilmis sekilde bidiga benzer bir kedi gormus suan gidip bakma ihtimalim yok goruntu olarak ayni bidik 20 ekim 2016 dogumluydu sizce de benziyormu bidigin ve o kedinin fotografi ekde

8 CEVAP

goknur

Bence degil cunku dikkatlica bakarsaniz bidigin sol kulaginda leke var sadece ve sag kulagi beyaz ama fotograflardaki kedicigin her iki kulagida lekeli. Tabi insallah odur ama degilsede bu kedicigi sahiplenin eger yuvasi yoksa. Ona cok benziyor cunku.

KedimVar

Bıdık'a çok benziyor. Fotoğrafı çeken kişi içeri alsa kediyi. Yani en azından siz gitme imkanı bulana kadar.

zeynepgurgen

Benziyor gerçekten. Boyutlarına aldanmamak gerek çünkü sokakta ne şartlar altında yaşadı bilinmez. Kilo vermiş olması muhtemel.

zeynepgurgen

İnşallah odur bir an önce kavuşursunuz

Benim1kedimvar

Insallah bulursunuz

Cemreeincee

İnşallah odur ve kavuşursunuz

yasminackz

Dışaridan cekilmis bir fotoğraf yilbasindan beri kediyi kapali bir alana hapsetmisler cikarilmasi icin gerekli islemleri yaptilar

yasminackz

İnsallah odur tesekkur ederim