Kedimin Ayağına Batan Şey Acil Yardım...

emrezrtrk

kedimin ayağına kumu batmış çıkarmaya çalıştım ama bana saldırd.çıkarttım ama parçası içinde kalmışmıdır bir zararı olurmu....?

6 CEVAP

yasminackz

Ah yazik kristal yapili kummu kullaniyorsunuz sakinlestirip tekrar bakin ve varsa batikon surun

emrezrtrk

Doğal kum kullanıyoruz ama sakinken bile izin vermiyor kaçıyor.

emreovec

Kumun battığına emin misiniz? Araya falan girmiş ve siz onu batıyor sanıyor olmayasınız. Kaç gün öyle?

Anonymus827062

Kumun ayağına batarcasina girme ihtimali yok. İkincisi ise kum tanesinin kırılma ihtimali yok denecek kadar zayıf. Endişelenmeyin. Ayağına çivi gibi batma ihtimali yok. Onun bir yerlere tırnağı takılmış ve zorla çıkarmıştır. Siz de ayağına bakarken kum tanesini görünce onun battığını dusunmussunuz muhtemelen;)

goknur

Dogal kum nasil oluyor?

Anonymus827062

Bentonit ten bahsediyor goknur. Biliyorsundur sanırım bentonit kum doğal kilden üretiliyor. Aslında kum değil bir çeşit toprak türü oluyor.