Isırma Konusu Köpek

BeagleONE

Köpeğim var, cinsi Beagle ara sıra beni ısırmaya kalkışıyor bazılarında acıtıyor. Isırmasını engellemek için neyapabilirim?

4 CEVAP

Robin

köpeğinizin sizi ısırmasına izin vermeyin asla ve ısırırsa da korkmayın üzerine gidin. ısırdığı zaman veya ısırmaya çalıştığı zaman hemen temel itaat komutlarını verin, kızın

Robin

köpeğinizin sizi ısırmasına izin vermeyin asla ve ısırırsa da korkmayın üzerine gidin. ısırdığı zaman veya ısırmaya çalıştığı zaman hemen temel itaat komutlarını verin, kızın

izzy

Kızın sesinizi yukseltin ama vurmayın