Az Tahıllı Tavuklu Mama Öneri

abyso_os

Kedim 6 kg oldu mamasını değiştireceğim az tahıllı istiyorum Royal canin kullanıyordum ve o çok tahıllı. Balıktan nefret ediyor tavuklu pahalı olmayan mama önerisi alabilir miyim lütfen iyi forumlar

5 CEVAP

Oqrenerde06

HİLLS KULLANABİLİRSİNİZ
BRİTCARE DE OLABİLİR.

abyso_os

Upppppp

GzdeAkbuz

Arkadaşın dediklerine ek olarak Felicia, Optimeal, ND, Fitmin, Alleva, Sanabelle, Bozita, Nutri Feline, My Food, Natura, ProChoice,Pupa, Perfect, ProNature,MrBalky, Bravery, birçok balıklı mamaların %97si falan tavuk çoğunlukla

salihaondag8

Size petlebi sitesinden ilk defa aldığım bir mamayı öneririm benim kısır erkek ve yetişkin kedim var ve mystic marka somonlu mamasını kullanıyorum tavuklu ve birçok çeşidi vae ve 1.50 kilosu 100 lira fiyatı uygun ve icerigide gayet güzel uygun fiyatlı kedimde severek yiyor kedinize uygun olanı alarak deneybilirdiniz kesinlikle pişman olmazsınız

ZemGi

Prochoice kullanıyor arkadasım çok memnun bizde bi süre kullandık, hayet güzel besleyıcı orta segment bir mama, şikayet çok az, bütçeniz yeterliyse kullanılabılır, benim alısveriş yaptıgım petshopta açık paketlenmiş mamalar var kg 60 tl prochoice nın.