Öyle Uyuyor Neden

MiaDamlaa

Kedim ilk defa oturur pozisyonda uyuyor normal mi sizce yoksa bir sıkıntımı var ? Bugün bir garipti zaten sevmeye çalışsam istemiyor felan anlayamadım 8 aylık ve kızgınlığı girmedi bu arada bu yüzden olabilir mi acaba ?

5 CEVAP

goknur

Ben surekli sahit oldukca sosyal medya hesaplarimda paylasiyorum yaramazi :)) akrobatik hareketleriyle unlu :) suanda arka ayagini on patileriyle tutmus oyle uyuyor :D

Mariana

Benim kedimde otururken uyuyor ve 8 aylık normal bence :) siz ilk defa görmüş olabilirsiniz bunda ne gibi sorun olabilir

ursaminor

:D
Kedilerin neredeyse her türlü pozisyonda uyuyabildiği gerçeğiyle tanışmalısınız.
Mesela tıklayın bu linke:
Uyurkedi

MiaDamlaa

Haha yerim ben bunları :Ddd

Anonymus827062

Kediler çoğunlukla oturarak uyur bunda anormal olan nedir anlamadım:) uzun süre uyumayacak ise hemen kalkmaya hazır bir vaziyette uyku moduna geçer. Cogu zaman tetikte kalma modudur bu. Kendini tam güvende hissetttigi an kedi yayılmaya başlar. Çok fazlaca gereksiz şeylere takiliyorsunuz;)