İsim?

GirlWolf10

Merhaba, Siyah Erkek kedi ve Sarı erkek kedi için isim önerileriniz nelerdir? (Genel isimlerden olmazsa sevinirim :))
Cinsi İran kedisi :)

21 CEVAP

ursaminor

Ben olsam kesin sarışın olana Dorian siyah olana Gray isimlerini koyardım.
Dorian Gray sonunda neye dönüşmüş olursa olsun, dünyanın en yakışıklı adam sonuçta ve inanılmaz ince zevkleri olan biri :D

Heiter

O zamaaaaan Kemal Sunal'dan gelsin: "Ağam eğlenir benimlen".

Heiter

Çok sıradışı olmamakla birlikte kulağa hoş geliyor: Negro ve Pedro

ursaminor

"Singa" ve "Pur" da olabilir
Böyle birbirini tamamlayan isimleri seviyorum ben çift hayvanlarda :)

Feronia

Sarı: Light
Siyah: Shadow

KedimVar

Sarı: Bambi
Siyah: Nyks (Niks diye okunur.)
Nyks, Yunan mitolojisindeki ilk tanrılardan gece tanrıçası, gecenin şekil almış halidir. Bunun için siyah olana Nyks isminin çok uyacağını düşündüm. :))

Lactantius

İsimleri ne oldu, merak ettim :)

zeynepgurgen

Bence de birbirini tamamlamalı. :) Fred ve Barney :)

NehirC

O zaman erkek olduklarını, renklerini ve erkek olduklarını nasıl anladınız? Ultrasonla erkek ya da dişi olduğu anlaşılmaz herhalde. Sonuçta doğduğunda hatta 1,5 aylıkken bile zor anlaşılıyor.

00ozlm00

Güneş ve gölge,sand ve sky

Lactantius

Sarı için bambu :)

Cemreeincee

Garfi ve Gölge ..

Ela04

Sarı olanın ismi Güneş, siyah olanın ismi Gece olabilir.

eltarcin

"Porto" "Riko" bence çok yakışır. Sinem ablaya katılıyorum. Birbirini tamamlayan isimler kulağa hoş geliyor :) Veyahutta "Willy" "William" olabilir :D

Derenguler

Ahmoni ve melmoni bu isimler arkadaşımın kedisinin isimleri benim çok hoşuma gidiyor :)