Kedimin Tuvalet Ve Yemek Problemi Konusunda Yardımcı Olabilir Misiniz?

notthatbad

Kedim bir haftadır uyuduğu yerlere çişini yapıyor. Sabah uyandığımda battaniyeyi kaldırmamla birlikte bu ıslak manzara ile karşılaşıyorum. Kuru mamasını yemiyor yine bir haftadır, sadece su içiyor. Verdiğim tavuğu bile zoraki yedi. Oysa bayılır. Ne yapacağımı bilemiyorum.

3 CEVAP

pisicikpisicik

hemen veterinere götüreceksiniz,en doğru cevabı ordan alırsınız

Anonymus827062

Kedinizin ne kadarlık olduğunu söyleyin dişi mi erkek mi? Bu söyledikleriniz kızgınlık belirtisi. Özellikle dişi kedi için. Bu tavrı dişi kedi sergiler. İstahsizlik sağa sola idrar yapma vs. Eğer ki dört ayın üzerine çıkmış ise gözünüz aydın;)

notthatbad

Dişi kedi. Bir buçuk yaşında ve kısırlaştırılmış