2. Kedim İle İlk Gecem İlk Kedimin Davranislari ?

Bu gün 3 aylık bir kedi sahiplendim (dişi) neredeyse 2 yaşında bir de erkek kedim var erkek kedim merak ediyor yanasmaya çalışıyor küçük kedim ise tislamaya başlıyor erkek kedim kısır değil acaba çiftleşmeye çalışıyor olabilir mi bu durumu yaşayanlar bir şey önerebilir mı erkek kedim sürekli küçüğün yanına gitmeye çalışıyor

3 CEVAP

Lokumcukk

Evet çiftleşmek için çok bir kedi sever oluyorlar o dönemde kedinizi hemen kısırlaştırın derim

aslihan_e

Baktığım sokak kedisi 3 aylıkken erkek kedi tarafından zorla istismara uğramıştı. 5 aylıkken anne oldu. Bebekler engelli doğdu ve bir hafta sonra öldüler. Anne de çok zor doğum yaptı. O yüzden bunları yaşamamak için dikkatli olun.

abyso_os

Kısırlaştırın muhakkak zaten erkek olduğu için süreç zor olmayacak