Kedimin Kollarımı Yalıyor.

Ela04

Kedim bilmediğim bir sebepten dolayı özellikle sabaha karşı gelip kollarımı, yüzümü,ellerimi yalamaya başlıyor. :) Sebebini bilen var mı acaba? Bir şey anlatmak istiyor olabilir mi?

3 CEVAP

eltarcin

Sizi kedigillerden kabul ediyor :)
Kediler bunu yaparlar. Bu, sizi çok sevdiğini ve artık kendi ailesinden gördüğünün işaretidir. Bir nevi hem cinslerine yaptığı yalama/tarama hareketini yapıyor. Bu hareketi de benimsediği kedi/veya kişilere yapar :)

emreovec

Bu güzel birşey. Tatlı tatlı ısırıklar, yalamalar sevgi işaretidir. Sizi ondan biriymiş gibi gördüğünü gösterir. Size seni sevdiğini söylüyor.

Ela04

Sevindim şimdi. :))