Fipli Kedi İnsta Hesabı Destek

miraytas

Biricik oğlum ateşe dün nörolojik fip teşhisi kondu. Onun adına hesap açtım. Insta adı atesfip takip ederek bile sesimi duyurmaya yardımcı olabilirsiniz. Lütfen destek olmaya çalışın bana. Ne yapacağımı bilmiyorum. Tedaviye giden yolda antibiyotik serum nörolojik ilaçlar derken tükendim. Elimde ne varsa satıcam ilaç almak için. Lütfen yardım edin.

9 CEVAP

Superisi814

Beğeni atıyorum ki göze çarpsın, sosyal medya kullanan arkadaşlar el atsın duruma .

miraytas

Destek

miraytas

Destek

miraytas

Destek

miraytas

Insta Twitter ve tiktok adımız atesfip lütfen yardımınızı esirgemeyin

miraytas

Destek

z-liyya

Destek

miraytas

Ateşe destek olur musunuz?