Tam 1 Aydır Küçük Irk Köpek Sahiplenmek İstiyorum Kime Mesaj Attıysam Geri Dönüş Yok

Sertacdagli

Tam 1 aydır küçük ırk köpek sahiplenmek istiyorum kime mesaj attıysam geri dönüş Yok Nasıl insan bunlar bütün şartlarımı anlatıyorum ya cevap verniyorlar yada söz verip başkasına veriyorlar sadece 1 tane küçük ırk köpek sahiplenmek istiyorum evimin içinde bakacağım bana arkadaş olsun diye

1 CEVAP

martha

mesaj atan birisine ben kedi vermezdim bence aramanız ciddiyetinizi anlamaları için önemli bir ayrıntı