Yavru Köpek Yetişkin Mama

teddybal

Selam arkadaşlar, 2-2,5 aylık yavru köpekler yetişkin köpek maması yiyebilirler mi? Sokağımdaki bi köpek ailesine ortak yetişkin mama alacağım da olur mu bir sorayım dedim.

4 CEVAP

amillaaa

Ortak yavru maması almanız daha iyi olur bence. Çünkü yavru hayvan mamaları daha enerji verici, besleyici oluyor ve sokakta yaşayan hayvanların da buna ihtiyacı var. Özellikle şimdi havaların soğumaya başlaması bekleniyor ve soğuk havada daha da fazla enerji harcayacaklar, o yüzden imkanınız varsa yavru maması almanız en iyisi olur diye düşünüyorum.

teddybal

  • yeme oranı yüksek marka önerilerinize açığım, teşekkür ederim şimdiden.

teddybal

Econature Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 15 Kg'ı 315 liraya aldım P etzzshop'tan, buraya da yazayım belki indirimde diye almak isteyen olur.

Sinemtopcu

Puppy alın her yaş grubuna denk düşebiliyor