Küçük Irk Köpek Sahiplenmek İstiyorum Bana Yardımcı Olursanız Sevinirim

Sertacdagli

Küçük ırk köpek sahiplenmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim Bana birisi yardımcı olsun...

5 CEVAP

milodelisi

En yakın barınağa gitmek ister misiniz? :)

Sertacdagli

Gittim ama küçük ırk Yok bide ilgilenmediler bildiğiniz :)

Ayse_naz_G

evde bakacaksanız pug olabilir :)

minnoskoss_123

Bir soru daha vardı yine sizinki gibi. Aynı cevabı yazacağım açıkçası.

minnoskoss_123

Barınaklardan gelişimi durmuş bir dost kurtarın bence. Ne kadar küçük olsalar da kalplerindeki sevgi o kadar fazla. Eğer barınaklardan böyle bir dost bulamazsanız ben size Jack Russel Terrier cinsini sahiplenmenizi öneririm. Bu sitede de ilanları var. Linkini koyarım. (Para ile satılmayan bir dost sahiplenin, para ile satılıyorsa şikayet edin lütfen) İlan linki—> https://sosyal.petlebi.com/kopek-ilanlari-istanbul/jack-russell-terrier