Dardanel’in Çıkarmış Olduğu Yaş Mamayı Deneyen Var Mı?

Emirckr

Duyduğuma göre Dardanel kediler için yaş mama çıkarmış,içindeki et oranının da yüksek olduğu yazıyor ama fiyat olarakta bu kadar ucuz olması pek güven vermedi,
Deneyen ve kedisi seven var mı?
Ayrıca da içerik hakkında daha detaylı bilgisi olan var mıdır?
Birkaç yorum okudum fakat yarı yarıya,
Kimileri övüyor kimileri sokaktakiler bile yemedi,içerik berbat diyor..

5 CEVAP

Linahan

2020 yılında jazzy cat adında dardanel üretimi mamayı getirden sipariş veriyordum 10₺ idi.
Kedilerim severek yiyordu. İçeriğini hatırlamıyorum ama buram buram taze balık kokuyordu. Şu an nasıl bilemiycem

PofudukLeo

Bugün denemek için bir kutu tavuklu aldım. Ürün pate formda kedim severek tüketti.

selinay41

Nerede satılıyor

emreovec

Marka adıyla çıkan kötü mama. Dardenal adıyla satışı hedefliyor ama tuz var.

ozge1985

Tavsiye etmem çok alt segment, içerik iyi değil