Köpek Sahiplenmek İstiyorum Ama Aklımda Sorular Var Yardımcı Olur Musunuz?

Hsglaydn

Çocuklarım ve ben çok köpeğimiz olmasını istiyoruz fakat 8-5 arasında evde olmayacağız acaba yalnız kalabilir mi komşuları rahatsız eder mi sevgi ilgiden eksik olmaz eminim asla bakamıyorum diye bırakamayız başkasına veremeyiz öğlen eve gelirim diye bile düşünüyorum onu beslemek için sevmek için ama neler yaşarız bilmiyorum başıma ne gelir küçük bi ırk istiyoruz nasıl alınır kargoyla gelir mi nasıl sahiplenilir tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum aşılarını bakımını araştıyorum fakat cesaret edemiyorum

4 CEVAP

DenizzzzY

Ben iki ay önce kırma bir terrier yavrusu sahiplendim. Köpeğim çok havlamıyor, hiçbir komşudan şikayet yok. Tüy de dökmüyor. Toplam 7 aşı olacak. İlk başta ıslak mamayla besliyorduk, şimdi kuru mamaya da alıştı. Açıkçası terrier bakımı kolay bir ırk. Ancak 8-5 bir köpeğin yalnız kalması için biraz uzun bir süre. Bir de çocuklarınızın yaşı çok küçükse küçük ırklar çocuklarla çok iyi geçinemeyebiliyor. Bizimki çocuklardan pek haz etmiyor mesela.

martha

8-5 arası köpekler için fazla bir sürü deniz hanımın dediğine katılıyorum

Friolero

Kedi sahiplenmenizi tavsiye ederim. Bir köpek o kadar uzun evde yalnız kalamaz. Ben de sizin gibi bir durumda olduğum için köpek sahiplenmiyorum. ama kediler için sorun olmuyor.

Hsglaydn

14 ve 11 yaşındalar çocuklarım çok seviyorlar hayvanları arkadaşımın goldeni var utanıyorum artık köpeğinizi sevmeye gelecez demeye :/ öğlenaraları gelirim olursa eğer kıyamam. Çok teşekkürler denizzzzy