Acil Fip İlacı Secmemiz Lazım

miraytas

Livecat mi yoksa basmifip mi acaba ikisi hakkında bilgisi olan yazabilir mi? Aciliyeti var

5 CEVAP

amillaaa

Bence fip ilaçlarının hiçbiri güvenilir değil, ne oldukları bile belli değil. Ruhsatsız ürünler sonuçta. Ben Rose diye bir ilaç kullandım, o ilaç dışında birkaç ilacın daha satıcısıyla görüştük. Hepsi de çok güvenilmez gözüküyordu, işte numaramı nereden buldunuz, parayı hesabıma gönderip dekont atın falan filan. Ne olduğu kim olduğu falan hep belirsizdi. Ama Basmifip’in kendi web sitesi ve Instagram hesabı var, fiyatlar ve ürün çeşitleri açık açık belirtilmiş, web sitesi üzerinden doğrudan sipariş verilebiliyor ve de kurumsal bir firma gibi gözüküyor. Ayrıca bir garanti sunuyorlar. Livecat’ı internette arattım hiçbir şey çıkmadı, muhtemelen o da benim görüştüğüm merdiven altı satıcılar gibi bir marka. Eğer arada fiyat farkı yoksa Basmifip daha iyidir diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi, aslında hiçbiri güvenilir değil.

miraytas

Amillaaa bana her konuda çok yardımcı oldun çok teşekkür ediyorum. Basmifip almaya karar verdik

amillaaa

Rica ediyorum, elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum :D
Dediğim kişilerle görüşebildiniz mi, size yardımcı oldular mı?

miraytas

Evet evet görüştük tekrardan çok teşekkür ederim bize çok yardımınız dokundu

amillaaa

Bence fip ilaçlarının hiçbiri güvenilir değil, ne oldukları bile belli değil. Ruhsatsız ürünler sonuçta. Ben Rose diye bir ilaç kullandım, o ilaç dışında birkaç ilacın daha satıcısıyla görüştük. Hepsi de çok güvenilmez gözüküyordu, işte numaramı nereden buldunuz, parayı hesabıma gönderip dekont atın falan filan. Ne olduğu kim olduğu falan hep belirsizdi. Ama Basmifip’in kendi web sitesi ve Instagram hesabı var, fiyatlar ve ürün çeşitleri açık açık belirtilmiş, web sitesi üzerinden doğrudan sipariş verilebiliyor ve de kurumsal bir firma gibi gözüküyor. Ayrıca bir garanti sunuyorlar. Livecat’ı internette arattım hiçbir şey çıkmadı, muhtemelen o da benim görüştüğüm merdiven altı satıcılar gibi bir marka. Eğer arada fiyat farkı yoksa Basmifip daha iyidir diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi, aslında hiçbiri güvenilir değil.