Kısırlaştırma Sonrası

martha

Selam. Kedimi bir iki haftaya kısırlaştırma ameliyatına girecek. Ameliyat sonrası bir kaç gün yara yalamamaları için boyunluk takılıyormuş. Bağlantı (Link) açıklamasını girin Acaba boyunluk yerine bunu alsam daha rahat eder mi? Ya da bu da olur mu?

3 CEVAP

dollfacepersian

Linki açamadım ama size Winpet i öneririm. Bu kısırlaştırma ameliyatı dahil farklı ameliyatlarda yakaliktan daha iyi bir yöntem. Ameliyat sonrası koruyucu korse/elbise olarak geçiyor. Hakkında daha fazla bilgi için link e bakabilirsiniz.https://winpet.com.tr/
Ben oğlumda kullanmadım çünkü o zamanlar böyle bir ürünün varlığından haberdar değildim. Yeni öğrendim maalesef

eltarcin

@dollfacepersian
Link orayı gösteriyordu :)
@martha
Bende onu öneririm. Öteki türlü huzursuz oluyorlar. Çünkü sadece önünü görüyor ve de boynunda sürekli bir yük. Bence bu daha iyi.

dollfacepersian

Eltarcin
Gerçekten mi? Benim telefonum Linkin ıp adresini bulunamadı diye hata verdi o yüzden açamadım. Dolaylı olsada linki önermiş oldum olsun:) Winpet çok tanıdık geldi bu arada sanki çok önceden böyle bir şey hakkında yazı okumuştum. Belki de o yazı Winpet hakkındaydı. Neyse Winpet i önereceğim bundan sonra:)