Kedim Musluktan Su İcior Zarari Var Mi

cadihanim

Kedime marketteki sulardan döküyorum tabağına genelde muslukta olanı icior zararı olur mu başına birşey gelen oldumu

5 CEVAP

salihaondag8

Ben kedimi sahipleneli 1 sene oldu ve musluktan devamlı veriyorum suyunu ve hiçbir sıkıntı yaşamadım sizede önerim musluktan verin yani sıkıntı olmaz emin olun çünkü eğer olsaydı şimdi benim kedimede bişey olabilirdi Allah korusun tabi hiç istemeyecegimiz birşey o yüzden gidip market sularına boş yere para vermeyin onun yerine kedinizin ihtiyacı olan birşeyi alın en mantıklısi bu

stellabennett

musluk suyu her zaman temiz olmayabilir hazır suya alıştırsanız daha iyi olur sanırım

amillaaa

Ben bir keresinde kedimi geçmeyen iç parazit şikayetiyle veterinere götürmüştüm. Israrla kedinin musluk suyu içip içmediğini sordular. Yok dedim şişe suyu veriyorum. Yok diyor veteriner siz görmezken o gidip içiyordur bir şekilde. Yok diyorum banyo ve mutfak kapıları kapalı. İnanmıyor. İlla musluk suyu içmiştir oradan parazit kapmıştır diye düşündü. Dolayısıyla iç parazite sebep olabiliyor galiba. Kediniz akan su seviyorsa imkanınız varsa kedi su şelalesi almayı düşünebilirsiniz belki, bu musluğa ilgisini azaltabilir.

hazalaydin

Benimki 2 senedir musluktan içiyor ben bi sıkıntı yaşamadım. Musluk sesini duyunca kosa kosa gelir hatta. Normal suda içiyor musluk suyuda

selinay41

3 yıldır musluk suyu içiyor bir sorun yok