Kedim Ameliyattan Sonra Yemek Yemiyor Çişini Kaçırıyor.

SedefOzkan0

Merhaba, kedime bir süre önce araba çarptı ve sağ arka bacağını kurtaramadık kalçadan kesmek zorunda kaldılar o esnada kısırlaştırılmasını da yaptılar tedavisi bitti 4 gün oldu alalı eve . Çişini kaçırıyor oturduğu yerde ve sürekli tuvalete gidiyor çok sık ve yemek yemiyor ? Anlam veremiyorum. Psikolojik olabilir diye düşünüyorum.

5 CEVAP

Sezgek

Merhaba psikolojik olmayabilir açıkçası ağır bir travma geçirmiş bir tür sinir hasarı ya da farklı bir sorun olabilir bence hemen vete danışmanızı tavsiye ederim geçmiş olsun

SedefOzkan0

Teşekkür ediyorum. Evet o şekilde düşündüm aslında ameliyat esnasında oluşan bir hatadan da kaynaklı olabilir. Kesinlikle götüreceğim tekrardan teşekkür ediyorum

z-liyya

Çok geçmiş olsun :( umarım hemen iyileşir bi veterinere goturün bi kaç farklı yer olabilir

SedefOzkan0

Çok teşekkür ediyorum ilginiz ve geçmiş olsun dilekleriniz için .
Evet mutlaka götüreceğim.

SedefOzkan0

Çok teşekkür ediyorum ilginiz ve geçmiş olsun dilekleriniz için .
Evet mutlaka götüreceğim.