Kedi Dış Parazit Damlası Sorunu

Pisiuuu

Kedime dış parazit damlası yapıldı bitlenmisti ve damladan rahatsız olduğu için sürekli arka ayağı ile ensesini kaşıyıp duruyor. Yetmediği gibi bi de halıya yatıp ensesini sürtüp duruyor. Halıyı kaldırıyorum gene fark etmiyor yere sürtünüyor bu seferde.
Islak olan ensesini kurutmaya başladı 1 saatte elleye elleye.

Bir sorun olur mu ilaçlı bölgeye ayağı ile elleyip sonrasında ayağını yaladığı için?

Sizlerinde kedileri böyle mi yoksa bir benimki mi deli?

5 CEVAP

selinay41

Benimki de yaladı maalesef ama bir şey olmadı

Elif5353

Nazik kedicik :)) Yalamasının çok sorun olacağını düşünmüyorum çünkü kusuyolar ama takipte kalın tabiki. Boyunluk takıp dökmeyi deneyin bir de 🌸

Pisiuuu

Boyunluk takmayı bırakın buna yeltendiğimi fark etmesi benimle bir daha muhatap olmaması demek😂

Pisiuuu

Ensesine küçük bir bölgeye yapıldı fakat o kaşiya kaşiya tüm ensesindeki tüylerini ıslak hale getirdi

Elif5353

Önce güzel güzel sev başını okşaa ve tam o anda enseden yakala boyunluğu tak 😊 dışarda olduğu zaman eve almak için bu yöntemi kullanıyorum ben 😂 yada çerez poşeti falan salla yaş mama diye hemen koşar 😂