Acil Yardım

Pisiuuu

Kedime 3 saat önce dış parazit damlası yaptım. Şimdi bir baktım salyalar çıkıyor ağzından. Bu normal mi ???

3 CEVAP

Pisiuuu

Veterineri aradım hemen damlayı ve içeriğini söyledim dozu fazla gelmiş. Böyle bir durum yaşayacak olan arkadaşlar hemen veterineri arayın çünkü acil bir şeyse hemen gitmeniz gerek.

Hemen yoğurt verdim ve ilacı sildim. 12 saat gözlem altında tutmamı söyledi.

amillaaa

Muhtemelen damlayı yalamış. Hangi damlayı kullandınız? İlk yardım amaçlı yoğurt vermeyi deneyebilirsiniz, sabah veterinere götürmenizi tavsiye ederim.

amillaaa

Muhtemelen damlayı yalamış. Hangi damlayı kullandınız? İlk yardım amaçlı yoğurt vermeyi deneyebilirsiniz, sabah veterinere götürmenizi tavsiye ederim.