Sokak Kedileri İçin Ankete Katılır Mısınız

KravatliKedi

Anket

Enjoy
(17 oy)
Trendline
(2 oy)
Dr.sachi
(11 oy)
Proline
(5 oy)
Toplam (35 oy)

Sokak kedileri için bağış ve dağıtım yapacağım asagidaki mamalardan hangisini tavsiye edersiniz veya bu fiyat aralıklarında başka mama tavsiyeniz varsa yazın lütfen şimdiden teşekkürler

11 CEVAP

miraytas

Obivan arada kilosunu 45 50 tlye indiriyor. Baya seviyor bizimkiler

salihaondag8

Dr.sachi tercihimiz olabilir çünkü içeriği çok güzel sokak kedileri için uygun fiyatlı diğer mamalar çöp denecek derecede kötü o yüzden tercihimiz o mama olsun icerigide güzel gayet yeni baktım ben olsam ondan verirdim

Minikmuezza

Proline benim baktigim kediler cok seviyir enjoyun tanelerin buyuk hepsi istahli yemiyor sanirim buyuzden proline balikli derim

Superisi814

Noel Baba gibi bu canlara bağış ve dağıtım yapan lalbimize sağlık 🥰

Bizim klanin en sevdiği econature balıklı ya da gurme.Exonature enjoydan daha uygun idi.

bloodyluxury

Merhabalar,

Ben Enjoy ve Mystic marka mamalardan alıp veriyorum, siz de inceleyebilirsiniz. Severek yiyorlardı.

Palyaco

Golosi veya enjoy disardaki canlara

GzdeAkbuz

Dr.Sacchi'yi seçtim ama Scafiyy, Gifyy, Keyf, Hoplife, Seven 7 Days, pawmas, Ozzy, Pancho, Wise Cat, Pet Lovers, Cat Lover,Croque, Formix, dry food, food Elite, cuddy, bonisa, bunlarda olabilir bak derim

PofudukLeo

Bu mamalar dışında bir de Obivan var bir arkadaşım daha önermiş et oranı da gayet iyi , özellikle mar*ka mama da fiyatları baya uyguna geliyor. Farklı bir alternatif olabilir

sudedagidir

Mito alabiliyorsanız öneririm. Diğerlerine göre protein oranı yüksek. Sevmeyen kedi görmedim. Bende uzun süredir besleme yapıyorum. Ya enjoy ya Mito alıyorum

Nrynrynry

Ben *********.com' dan sipariş veriyorum. 15 kg 463,75 tl, kilosu 31tl' ye geliyor.

anti_duayen

Trendline önermem..Çok yağlı,benim baktığım kediler yemedi..