Kum Önerisi

Iilaydaa

Tozsuz veya çok az tozutan kedi kumu önerileriniz nelerdir?

17 CEVAP

Iilaydaa

?????

Palyaco

Tozsuz lindocat biopetaktive pisy cat paticat aktif karbonlu tozsuz kumlar sandy natürel

Iilaydaa

Lindocat çok tozuyor ya ve çok da kokuyor. Diğerlerine bakacağım teşekkür ederim.

Denizygt

En iyi tozsuz kum Bastet Topaklanan premium doğal kedi kumu

Iilaydaa

Bastet pahalıymış 😢

Suraemir

Ben magicand deneyeceğim 20 ltlik olanlardan suzionline bir ara kullanıp f/p demişti

Iilaydaa

Çok tozuyor magicsand maalesef ko

A1823

Vancat aktif karbonlu kullanıyorum. Tozutmuyor anında topaklanıyor koku yapmıyor. Çok memnunum

Everclean tavsiye edebilirim ben kullanıyorum gayet memnunum

AyseMia

Mır Mır Aktif Karbonlu Extra Strength, Sanicat yada Gold Life Aktif Karbonlu önerebilirim toz oranı ve topaklanma konusunda başarılılar.

stellabennett

EuroCat kullanıyorum ben mısır koçanlı olandan çok pahalı ama hem doğal hem kokusuz hem tozsuz hem de iyi topaklanıyor her açıdan iyi

Golge_Hera

Bastet öneririm sıfır toz. Yüksekliği biraz fazla yaparsanız dibe de yapışmaz. Koku sorunu oluyor biraz onu da aktif karbonla halledebilirsiniz. Diğer kumlara göre gayet ucuza geliyor.

Yumosi

çam peleti öneririm, eskiden iki kedimle bentonit kumla evimiz kumsal gibiydi artık hiç birşey yok.

Sonat_a

Lindo Cat pudralıyı öneriririm. Çok memnun kaldım, özellikle toz konusunda.

Kum konusunda bende çok dertliyim, alerjim olduğu için tozutmayan aynı zamanda topaklanan bir kum bulacağım diye denemediğim kum kalmadı. Pelet kumlar tozutmuyor ama koku absorbe etme özelliği çok zayıf ve temizlemesi eziyet. Silica kumlar hem pahalı hem sağlıksız. Bentonitlere gelince denediklerim içerisinde vancat, jungle, nature plan, reflex, çok tozutuyor. Cat organic topaklanmıyor ve koku emiciliği sıfır. Feles, bastet gibi hiç tozutmuyor ama koku emiciliği çok kötü ve daha kötüsü kum kedinin sadece patilerine değil neredeyse kulağına bile yapışıyor ve ev iki günde sahil kasabası gibi oluyor. Biokat's micro ilk hafta iyi sonrasında topaklanması sıfıra iniyor. Sanicat active topaklanmıyor. Lady miyu ve natura less sıfır topaklanma ve müthiş tozutma. En son Ever clean aldım gerçekten adamlar yapmış ama müthiş pahalı. Şuan felin ve nova dönüşümlü kullanıyorum. Tatmin etmiyor ama kötünün iyisi ve bekliyorum belki bir gün benimde vatanımda biri çıkarda ever clean kalitesinde bir kum üretirde bizde alırız diye.