Kedim Yatağıma İşiyor

Goupe

Neredeyse 1 yaşına girecek ve kısır olmayan kedim 3 aydır yatağıma işiyor 2 kez yatak değiştirdim yetmedi salonda yatmaya başladım gelip buraya da işemeye başladı. Sirkeyle temizledim bir sürü şey yaptım yetmedi. Nasıl bu koku bırakmasını engelleyebilirim?

3 CEVAP

Friolero

Kısırlaştırarak

ilknrdaisy

Kisirlastirmaktan başka hiç bir yöntem yok malesef eğer hemen kisirlastirmazsaniz huy da kazanır bizim ki kisirlastirildiktan sonra 5 ay daha devam etmişti..

iremnart

Kediniz kızgınlık döneminde olduğu için koku bırakmak amacıyla yapıyor bunu. Kısırlaştırırsanız böyle bir sorun yaşamazsınız.