Kedim Aniden Zayıfladı

Mothercat

Merhaba kedim scottish fold dişi 3 yaşında ve kısır normalde kilosu yerindeydi 4 kg kadar ancak şu son 1-2 aydır birden zayıfladı genel de yazın zayıflıyor ama bu sene biraz daha fazla zayıfladı karnı içine göçtü iştahı keyfi yerinde bir sorunu yok sizce neden olabilir ve tekrar kilo aldırmak için ne yapabilirim kilo aldıran bildiğiniz vitamin mama vs var mı deneyimleriniz nelerdir bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler :)

2 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Bazen parazit ya da farklı bir sebep ani zayıflamalarına neden olabiiliyor.
Kilo aldırmaya çalışmak yerine önce bu durumun sebebini anlamak için hekiminize başvurun.

Nrynrynry

Mutlaka bir veterinere götürün, herşey olabilir.