Kedimin Goz Ustu Ve Kulak Yarasi

cadihanim

Merhaba kedimin kafasında ve kulağında bunlar çıktı veteriner gittim tırnak kwstirmek için bunuda sordum mamadan kaynaklı olabilir dedi nd ilk somonlu kullandık 10 kg sonra kuzuluya geçtik bir hafta oldu olacak somonluyuda 2 yada bir ay kullandı önceden exclusion maması kullaniordu nd geceli dort ay oldu olacak musluk suyu veriyordum bide crystalin sürmeli geçmez ise mamayı kesmemi söyledi çünkü içeriğinde bol protein varmış ysn etki yapmış olabilir dedi nd markayı çok seviyordum sizce neden olmuştur hiç böyle olmadı başına gelen varmi

3 CEVAP

Bizim kedimizinde kulak arkasında olmuştu ama kaşındığı için kaşıdıkça yara yapmış ve kulağının arkasındaki küçük bi alanda tüyleri dökülmüştü bizde nd tavuklu kullanıyoruz acaba mantar mı oldu yada tavuklu mama alerjisi mi var diye düşünmüştük şükür mantarda değilmiş mama alerjiside kendiliğinden geçti veteriner batikon sürün 5 gün demişti kullandığınız mama tahılsız olandan mı tahılsız olanın proteini daha yüksek ve bazen yüksek protein kedilerde böyle sorunlara yol açabiliyomuş

SzgnAtk

Mantar olma ihtimali çok yüksek

cadihanim

Mantar değilmiş veteriner söyledi düşük tahıllı kullanıyorum