Kedim Stresten Üzerime Çişini Yaptı

Ayyse

Merhaba kısırlaştırılmış 2 yaşında dişi kedim var. 3 4 saattir tuvalete girmemişti bugün . Veterinere iç dış parazit aşısı için götürdüğümde de çok stres oldu. Sonra eve dönerken üstüme çişini yaptı. Açıkçası bana hastalık falan bulaşır mı diye korktum. Normalde sağlıklıyfı kedim hiçbir sorunu yok. Bir hastalık falan bulaşmaz değil mi? Sizlere sormak istedim . (Veterinere sorduğumda dtresten yapmıştır dedi.)

4 CEVAP

aslihan_e

Kedi hastalıkları insanlara geçmiyor. Hiçbir şey olmaz. Ancak parazitli kakayı yutarsanız falan sorun olur :)

Ayyse

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim kedimde bir dıkıntı yoktu zaten şimdiye kadar

esmaaa1

Sanmıyorum kedinizde bir hastalık yoksa idrarından bulaşacak bir şey yoktur.

z-liyya

Korkmanıza gerek yok :) sizin çişinizden daha temiz çişleri öyle diyim