Kızımın Yavrusunun Cinsi Nedir

Slhttin_

Kızımın yavrusunun cinsini tam olarak çözemedim anne Bristh baba bristh longhair diğer kardeşleri tam bristh longhair oldu ama bu tam anlamıyla bristh longhair e benzemiyor sizce nedir

4 CEVAP

MarsMaya

Hem annenin hem babanın cinsini biliyormuşsunuz işte ne cins olduğu belli zaten

Slhttin_

Görünüş olarak dedim çünkü bazen atalarına çekebiliyorlar ve bazen anne babaya benzemeyebilir yavru genle alakalı diye biliyorum

MarsMaya

Şey üreticiyseniz veya kendi kızınızı üreticiden aldıysanız aynı şekilde yavruların babası da üretici veya üreticiden satın alınmışsa belgeleri vs oluyor yani farklı ırkların melezi olması, atalarına çekmesi gibi durumlar olmuyor. Zaten engelli olma ihtimali yüksek kedileriniz daha çok engelli olmasın diye longhair-shorthair gibi eşleştirmelerle çiftleştiriyorsunuz en fazla. İlk cevabım bu yüzden cinsi zaten belli şeklindeydi.

Slhttin_

Anladım teşekkürler