Royal Canin Yerine Hangisi

SzgnAtk

Kedimde mantar sorunu çıktı daha 2.5 aylık veterinere götürdüm hangi mamayı kullanıyorsun demişti ben de kediyi sahipleneli 2-3 gün olduğu için wiskas almıştım. Çok kötü mama acilen değiştirin dedi . Ki kakası vs. çok kötü korkuyordu gerçekten. Ben de acil olarak oturduğum yere yakın olduğu için veterinerin de tavsiyesi ile Royal canin kitten aldım .ama inceleme videoları yorumları okudukça fazlaca tahıl içerdiği, direk et içeriğinin neredeyse olmaması sebebiyle bir süre sonra değiştirmek istiyorum.
Bu fiyatlara yakın ama kaliteli hangi kedi maması daha iyi olur. Aklımda purinanin proplan yavru kedi maması var . Hem fiyatı hem de et içeriği fazla( gerçi bunun da tahıl içeriği yüksek) .
Sizin de önerileriniz varsa yazarsanız çok sevinirim.
Acana nd vs. Gibi üst markalar maalesef bütçeyi aşıri zorluyor.
Ya da yavru döneminde bu markaları almalı mıyım ? Çünkü 2 kg paket bayağı gidiyor bu dönemde.simdiden teşekkürler

5 CEVAP

buketguven

royal canin güzel bir mama ama hills öneririm ben hills kitten tuna balıklı kullanıyorum çok severek yiyorlar :)

Nd, çok güzel. Pro planda. Ama hipoalerjenik olarak en güzeli Hills. Çok kaliteli mamalarr

Royal canin çok iyi bi mama olarak gözüküyor ama bence içeriği fiyatına göre zayıf bi ürün proplan hakkında çıkan şeylerden sonra ben tercih etmek istemezdim açıkcası istediğiniz fiyat aralığındaki en güzel mama bence kesinlikle brit care hipoalerjenik mamalarıda var

Nrynrynry

Hypoalerjenik mama kullanmalısınız. Ben uzun süre royal canin kullandım ama içeriği yüzünden mama arayışına girdim 2 aydır Brit care hypoalerjenik kısır kedi maması kullanıyorum. İçeriği gayet iyi.

Sinemtopcu

Nd ve Hills çok iyi diyor kedi sahibi arkadaşlarım