İki Markayı Kullananlar Tercih Edilir Mi Bu Marka İkiside

salihaondag8

Arkadaşlar lavital kuzu etli kısır maması ve purina one sıgır etli kısır maması kullananlar varsa yorum yaparsa sevinirim kısır erkek yetişkin kedim için almayı düşünüyorum mystic somonlu kısır mama aldım kullanuyorym bitecek şuan sipariş vercemde mystic markayı beğenerek ve severek yemedi bende bu iki markadan devam ediyim dedim sizce iyi markamı severek yedimi sizinkiler yada memnun kaldınız mı

22 CEVAP

salihaondag8

Mystic kısır somonlu mama kullandım hiç severek yemedi ve kedime yaramadı ondan vaska mama arayışına girrin kedim kısır yetişkin ve erkekbbir kedi ve o yüzden mamalarina dikkat etmeye çalışıyorum

salihaondag8

Çok seçici bir kedi gercekten her mamayı sevmiyor ve yemiyor yani

Bence la vital ve purina one içerik bakımından iyi mamalar değil mama fiyatlarıda çok arttı maalesef ve herkesin bütçesi nd acana gibi mamalara yetmiyo biz bebekliğindan beri nd kullanıyoruz hiç bi sorun yaşamadık çok şükür elimizden geldiğince bütçemizin yettiği en iyi içerikli mamayı almalıyız kullandığımız kötü içerikli mamalar ileride hem yavrumuzun canını yakıyor hemde veteriner masrafı olarak dönüyor zaten özellikle böbrek ve karaciğer yağlanması açısından.Aynı fiyat bandında olup birinin içeriği iyiyken ötekininki çok zayıf olabiliyo her mama her kediyede iyi gelmiyo tabi deneyimleyerek görüyoruz bunu ama içerik olarak baktığımda brit care çok beğeniyorum biraz daha imkanınız varsa deneyebilirsiniz my catde aynı şekilde içeriği güzel sizin söyledikleriniz mamalardan biraz daha pahalı ama içerik açısından çok fark ediyo bence sizin istediğiniz fiyat bandında kesinlikle mystic alırdım la vital ve purina one göre çok daha iyi içerikli tüy veya sağlık açısından bir sorun yoksa sevmeme konusuna çok takılmayın yaş mamayla karıştırın 1 hafta birkaç aya alışabilir Whiskas içerik olarak veterinerlerin beğenmediği bi mama ama kediler bayılarak yiyiyolar mesela umarım yardımcı olabilmişimdir

salihaondag8

Yani sever demişsiniz ama hani kedime hiç yaramadi inan aç kaliyor ama günlük yiyeceği mamayi bile yemiyor hiç yemek istemiyor zorla yediriyorum resmen eskiden hiç böyle yapmazdı mystic kullandığımfsn dolayı böyle yapıyor içeriği iyi diye balıklı alfim saten kısır olarak mystoc sadece balıklı var ve kerim saten hiç balık sevmiyor tavuklu seviyor hani içeriği güzel ve fiyatı uygun olunca deniyim dedim ama kedime yaramadigini düşünüyorum o yüzden hani vasks msrksys gecitin dedim sizin dediğiniz mamalara yani bütçem hiç yetmiyor bende isterdim onları kullanmak ama elden gelen hosey yok purina one ve lavital markayı deneyecemnartii bütçem onlara yetiyor çünkü

salihaondag8

Birde kedim sığır etli ve kuzulu ve tavuklu seviyor genelde ben bu iki mamayı buldum mysticten hariç bütçeme göre deneyecem bu seferlik lavital ve purina one ona göre eğer severse ve kedime yararsa devam edecem bu markalardan

salihaondag8

Yaş mamayla karıştırınca da hiç yemiyor saten yaş mamayı yiyor kuruyu bırakıyor cidden çok seçici bir kedi birde iştahsız beğenmediği de iyice istahsiz oluyor ge begenmeyinve kesinlikle yemiyor yani yapcak bişey yok