İki Markayı Kullananlar Tercih Edilir Mi Bu Marka İkiside

salihaondag8

Arkadaşlar lavital kuzu etli kısır maması ve purina one sıgır etli kısır maması kullananlar varsa yorum yaparsa sevinirim kısır erkek yetişkin kedim için almayı düşünüyorum mystic somonlu kısır mama aldım kullanuyorym bitecek şuan sipariş vercemde mystic markayı beğenerek ve severek yemedi bende bu iki markadan devam ediyim dedim sizce iyi markamı severek yedimi sizinkiler yada memnun kaldınız mı

22 CEVAP

Palyaco

Lavital daha sağlıklı mama purina one pek tavsiye etmem

salihaondag8

Cevap vercek yokmu

La Vital hakkında çok bilgim yok ama Purina one bizimkilerde yedi mamaları bittiğinde geçici olarak. Başka mama kullanmamızı öneriyorlar genelde. Purina one çok önerilmiyor.

salihaondag8

Bütçem yok çalışmıyorum okumuyorum genelde harçlıklarimla kedime bakmaya çalışıyorum o yüzden bu ikisi bütçeme yetiyor o yüzden yani sizinkiler purina one markasını severek yedilermi peki

salihaondag8

Yani düşük bütçe olarak seçilebilir bir mamami onu soruyorum

Superisi814

Merhaba,
Purina one için lütfen uzak durun diyeceğim.
Ekonomik koşullarıınızı anlıyorum ve bu halde kediniz için elinizden geleni yapmanıza saygı duyuyorum.
La Vital ise hiç denemedim fakat buradan soru açtığımda çoklu kedi bakanlar tavsiye etti.

Nrynrynry

Merhaba,
Purina içeriğine baktım kesinlikle ben kedime vermezdim, daha düşük tahıllı mamaları tercih etmenizi tavsiye ederim. İçeriğine baktığımda Buğday %14,Soya Unu, Mısır, Mısır Proteini Unu, Kurutulmuş Pancar Posası var.

TATA4242

Purinadan çok fazla farkı yok ve Türk malı değil Effeffe(İtalya) malı.Bazi kimseler için bu bilgiyi de paylaşalım.Ayrica Felicia-Prochoice gibi markalardan fazla bir farkı yok hatta bunlardan içerik olarak daha aşağı seviyede bir mama diyebilirim.Ayrica fabrika Manisa'da
https://www.effeffe.com.tr/hakkimizda/tarihce
Son olarak mamayi sevmesi ya da sevmemesi sizin için ölçüt olusturmasin.Bu mantıkla benim kediye sürekli micho vermem lazım,geçenlerde 300 gram açık aldım deniyim diye hayvan kitlikdan çıkmış gibi yedi ve birde bonacibo aldım onuda epey severek yiyor.6 ekimi beklediğim için toplu mama almadım sadece deniyorum.Yani kısaca mamayı sevmesinin sizin icin ölçüt olmaması gerektiğini söylüyorum.Yani siz düşünün mito filan alsam cildiricak :)Siz kedinize iyi geliyor mu buna bakın.Cok uzattım ama 3 aydan az bir süre kullanılan bir mama değerlendirilemez.Zaten kedinin yeni mamaya alışması 1_2 ay köpekler(1_2 hafta)sap diye alisabilir ama kedilerde durum bu şekilde,atmasyon bir bilgide değil.

salihaondag8

Yani arkadaşlar bu iki marka kullanılabilir bir mama değil mi

salihaondag8

Yani bütçem ancak bunlara yetiyor başka üst markalara geçme şansım yok malesef o yüzden sayen bu markaları tercih etmek istedim mystic markadan da devam etmek istemiyor hem kefimbyemiyor hemde hiç yaramadi kedime

HepsiPati

Ben 8 aydır la vital kısırlaştırılmış, kuzu ve somonluyu dönüşümlü olarak veriyorum. Severek yiyorlar. Bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. Daha önce düşük tahıllı ND veriyordum,daha çok tüy döküyorlardı. Bu fiyatlardan alınacak en iyi mama artık bence bu. Çok kediye bakıyorum çünkü.

HepsiPati

Ben 8 aydır la vital kısırlaştırılmış, kuzu ve somonluyu dönüşümlü olarak veriyorum. Severek yiyorlar. Bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. Daha önce düşük tahıllı ND veriyordum,daha çok tüy döküyorlardı. Bu fiyatlardan alınacak en iyi mama artık bence bu. Çok kediye bakıyorum çünkü.

HepsiPati

Ben 8 aydır la vital kısırlaştırılmış, kuzu ve somonluyu dönüşümlü olarak veriyorum. Severek yiyorlar. Bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. Daha önce düşük tahıllı ND veriyordum,daha çok tüy döküyorlardı. Bu fiyatlardan alınacak en iyi mama artık bence bu. Çok kediye bakıyorum çünkü.

salihaondag8

Yani lavital tercih ediyim yani oyleni inşallah severek yer benim kedimde peki purina one sığır etliyi hiç kullandiniz sevdilermi hiç fikriniz varmı o mamayla alakali

salihaondag8

Yani bu iki markadan devam ediyim dedim butcem bunlarw yetiyor çünkü başka düşük butceli güzel içerikli mamalar kullanuo memnun kaldıklarıniz varsa söylerseniz sevinirim