Kedi Kumu Parfümü

Derenguler

Herkese yeniden merhaba
Kedime kum parfümü alıcam fakat internetteki ürün yorumlarını okuyunca aklım karıştı siz hiç kullandınızmı? Kullananlar kokusu kaç gün gidiyor? Ve hangi markaları kullanıyorsunuz ben şuan biokatsın kedi kumu parfümünü almaya karar kıldım bu parfümü kullanan varmı?

14 CEVAP

Derenguler

@elifinkedileri tamam kullandığım zaman buraya yazarım yorumumu

Elifinkedileri

Kullanirsaniz eger yorumlarinizi yazarsaniz sevinirim. Bende merak ediyorum gerçekten ise yariyor mu

Feronia

Biokat's kedi kumu pudrasının yorumları hiç fena değildi baktığımda

00ozlm00

PRoline 3 günden fazla idare ediyor 3 kedim olmasına rağmen müthiş topaklanıyor annem görür görmez 12 tane ketirtirdi

00ozlm00

Bu arada Marseille sabunlu olanı

Derenguler

Zaten sorun topaklanma değil koku :/ koku sorunu var veterinerime sordum niye böyle diye doğal içerikli mama yemesinden dolayı dedi mecbur kokuyu çekiceksin dedi ama artık dayanılcak gibi değil gecenin 3ünde camı açtığım oluyor koku gitsin diye :( artık bu kedi kumu parfümü şart hale geldi

emreovec

Kedi kumu parfümü gereksiz. İyi bir kum işi çözer. Sanicat kullanıyorum ve sabun kokuyor. Çok da iyi. Beslediğim süre boyunca bir kere dışkı kokusu duymadım evde. Ne de dışardan gelenlerden tepki aldım.

Derenguler

Sanicat kullandım ve topaklanması iyi değil

ecetuqce

Bu sorunu erkek kedim de bende yaşıyorum kedi kumu getirdim ama onunda bir çözümü olmadi açıkçası şuan ever clean kumu siparis verdim o geldikten sonra onun üzerin de de deniyecem ama sanicat van cat kumlarında bir ise yaramıyor daha da ağır hale getiriyor bilginiz olsun

ecetuqce

Kedi kumu parfümü sanicat vancat kullandım etkisi yok eksik yazmışım:)

Derenguler

Peki teşekkürler

samuraixde

ben kendi kedim için vancat kullanıyorum hem topaklanması iyi hem de kokusu bence o kadar da kötü olmuyor deneyebilirsiniz

Derenguler

Kokusu yok o kumunda vanilya kokulusunu denedim fakat hem biraz değişik kokuyordu hemde kokusu çok değildi

aleyn

koku sorununu ever cleanla çözdüm diyebilirim. sıfır koku sıfır toz çok iyi de topaklanıyor fiyatı yüksek gibi ama topaklanması çok iyi oldugundan fazladan kum atılmıyor temizlerken..