Mama Değişikliği

nursenagulx

Merhabalar kedim normalde tavuklu sebzeli mama yiyordu bugün aynı marka mamanın somonlu ve tavuklusunu almışım ve aniden verdim bişey olur mu

3 CEVAP

nursenagulx

Somon ve sebzeli olanını almışım ☺️

Sinemtopcu

Aynı mama markasıysa bir şey olmaz aksine farklı tatlar çok hoşlarına gidiyor özellikle balık :) Tavuk eti belli bir süre sonra dermatolojik rahatsızlık yapabilir diye duymuştum evcil yavrularımıza

esmaaa1

Tadı hoşuna gidebilir benim kedim balığa bayılır sizinki de öyleyse sorun olmaz ama ishal olabilir pek bilgim de yok bu konularda açıkçası ama aynı marka olacağından protein dışında içerik aynı olur diye düşünüyorum