British Shorthair Yavru Kedi İçin En İyi Mama Hangisi Önerilerinizi Bekliyorum

Marlo

Sizce hangi mama en iyisi??

2 CEVAP

Derenguler

Orijen instinct acana nd brit care sanabelle now fresh go! Wildfield profine applaws aslında birsürü iyi mamalar var fakat kediler beğendiği mamayı yerler mesela siz şimdi gidipte en kaliteli mamayı alsanız kedinizin önüne koysanız kediniz bu mamayı beğenmeyebilir. En iyisi hepsinin testerini isteyip öyle büyük boyunu almak

Marlo

Benimki be versem yiyor ama yazdığınız mamaları bilmiyordum bakıcam teşekkürler..proplan ve royal canini biliyorum